Wybierz dobry gabinet

j prozaicznej przyczyny ? nie układają się w idealnie prosty sposób. W tym wypadku potrzeba nam fachowej pomocy ? możemy odzyskać idealne ułożenie uzębienia. Wsparcie ortodonty ? które może być łączone z usługami dentystycznymi ?

Wybierz dobry gabinet

Krzywe zęby - powód kompleksów

Czasem nasze zęby mimo wielu starań nas nie zadowalają. Nie wynika to z ubytków w nich, widocznych przebarwień czy pokruszonego szkliwa, a bardziej prozaicznej przyczyny ? nie układają się w idealnie prosty sposób. W tym wypadku potrzeba nam fachowej pomocy ? możemy odzyskać idealne ułożenie uzębienia.
Wsparcie ortodonty ? które może być łączone z usługami dentystycznymi ? sprawia, że zostaną dobrane odpowiednie do naszej sytuacji środka radzenia sobie z zaistniałymi trudnościami. Może to być na przykład dobrze dobrany aparat, który działając na przestrzeni tygodni czy miesięcy doprowadzi w końcu nasze zęby do upragnionej postaci.
Wszelkie obawy są jak widać zbyteczne ? profesjonalne usługi sprawiają, że nawet najbardziej denerwująca deformacja może zostać zażegnana, a my będziemy cieszyć się wspaniałym uśmiechem. Wystarczy jedynie kilka wizyt, aby skonsultować właściwy dobór metody i rozpocząć naprawę tego, co nas nie satysfakcjonuje ? to nic strasznego czy niekomfortowego.


Nowe zęby? Czemu nie

Ubytki w stałych zębach to już nie taki duży kłopot jak 20 lat temu, teraz medycyna dysponuje najnowszymi osiągnięciami technologii. Protetycy są w stanie uzupełnić każdy rodzaj ubytku, a nawet braku zębów. Możliwe jest nawet odwzorowanie starego zęba w technologii CAD/CAM!

Protezy ruchome, stałe, korony oraz implanty... Wszystko zależy od naszych wymagań odnośnie 'nowego' uzębienia i tego na jakiej trwałości nam zależy. Później wystarczy jedynie znieść trochę koniecznych zabiegów i można cieszyć się nowym i białym uśmiechem.


Profilaktyka próchnicy

Profilaktyka polega głównie na edukacji zdrowotnej, endogennym i egzogennym dostarczaniu fluorków (fluorek sodu, fluorokrzemian) do organizmu, szczotkowaniu zębów, stosowaniu płukanek, nici dentystycznych i innych przyborów do higieny jamy ustnej, unikaniu częstego spożywania węglowodanów próchnicogennych (głównie sacharoza, ale również glukoza, fruktoza, maltoza), wizytach kontrolnych w gabinecie dentystycznym.

Mikrobiolodzy z UCLA School of Dentistry w listopadzie 2011 ogłosili, iż opracowali płukankę do ust zawierającą STAMP (ang. specifically targeted anti-microbial peptides) o symbolu C16G2, dobrze rokującą jeśli chodzi o eliminację S. mutans (bez wpływu na bakterie saprofityczne) i zapobieganie próchnicy1. Jest to pierwsze tego typu celowane działanie na świecie.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Próchnica_zębów



© 2019 http://www.angielski.wlocl.pl/